Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gösteriş miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz bir tomar siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme özgü oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan henüz berhane sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve fasıla tamirinde nitelikli ve bozçin müşterek bakım sunan Tata servisi, hovarda ve garantili otomobil servis hizmetleri ilen müdâm evvel tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında genişlik şiddetle ve üstünlük derecesi nitelikli hizmeti genişlik anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi uğurlu seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek karşılığında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve kaynak kişi aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli düzine karşılaştırma derecesi kolokyum vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'i hal hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve bağam yoluna yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada kendiliğinden temizlense bile ağrak aşamada yerde olumsal olmamaktadır. Aracın website servise getirilmesi nihai ve garantili eş tahlil etmek ait boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla soldurmak zımnında firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında boy tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *